اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی

اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی

 • اندیکاتور فراکتال یکی از اندیکاتورهای پیش فرض اکثر پلتفرم های معاملاتی از جمله متاتریدر می باشد. اما استفاده از این اندیکاتور قلق های خاص خود را می طلبد زیرا به شدت اصلاحی است و به سیگنال هایش نمی توان اطمینان کرد مگر آن که از فیلترهای مختلفی جهت اعتبار سنجی سیگنال ها استفاده کرد. امروز قصد داریم اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی را به مخاطبان وبسایت ارائه کنیم. همانطور که از اسم آن پیداست این اندیکاتور با کمک فیلترهای مختلف سیگنال های فرکتال را اعتبار سنجی می کند سپس آن ها را بدون اصلاح به تریدر عرضه می کند.

  اندیکاتور فراکتال چیست؟

  اندیکاتور فراکتال یکی از 5 اندیکاتور سیستم معاملاتی معروف آقای دکتر بیل ویلیامز می باشد که به شما اجازه می دهد قله یا دره ها را تعیین کنید. اگر بخواهیم تعریف دقیقی از اندیکاتور فراکتال داشته باشیم می توانیم بگوییم که یک فراکتال قله شامل 5 کندل پشت سرهم است درصورتی که کندل میانی بالاترین مقدار را داشته باشد و کندلهای اطراف مقادیر کمتری نسبت به آن داشته باشند. به همین ترتیب فراکتال دره را نیز می توان تعریف کرد.

  ویژگی های اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی بدون ریپینت

  معامله با اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی

  • استفاده بسیار آسان و عدم وجود تنظیمات پیچیده و گیج کننده
  • فیلتر کردن فراکتال های نامناسب و پیدا کردن فراکتال های معتبر
  • نمایش سیگنال پس از بسته شدن کندل
  • وجود هشدارهای لازم در خود اندیکاتور
  • عدم ریپینت یا پاک کردن و نمایش چندباره سیگنال ها

  معامله با  اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی بدون ریپینت

  استفاده از این اندیکاتور به تنهایی پیشنهاد نمی شود و توصیه می گردد حتما درکنار  سیستم معاملاتی خود از فراکتال ها استفاده کنید. در هر صورت برای استفاده ازاندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی پیشنهاد می گردد حداقل در کنار اندیکاتور Alligator معامله شود. به عبارت دیگر تا زمانی که فراکتال از دندان های alligator بالاتر است شما نباید معامله خرید را ببندید و تا زمانی که فراکتال پایین تر از دندان اندیکاتور Alligator است شما نباید معامله فروش خود را ببندید.

  دانلود اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی بدون ریپینت : Fractal no repaint indicator

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۰ رای

  3 کامنت ها

  • سلام
   آقا چرا تا این اندیکاتور رو در متاتریدر اجرا میکنم لب تاپ هنگ میکنه ، راهی هست که این مشکل حل بشه در اندیکاتورهای دیگه اصلا این مشکل نیست

   • سلام داود جان. اجازه بدید امروز بررسی میکنیم اگر ورژن جدیدش اومده بود براتون آپلود میکنیم و اطلاع میدیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.