• سفارش تبلیغات فارکس پربازده ❤️ ۲۰۲۲

  سفارش تبلیغات فارکس

  تبلیغات فارکس در سایت ها و شبکه های مجازی یکی از دشوارترین کارها روی کره زمین است! فقط و فقط به خاطر این که سایت های خبری، آموزشی، اقتصادی و … به خاطر قوانین و مقررات مختلفی که وجود دارد، به راحتی نمی توانند تبلیغات کسب و کارهای مرتبط با بازار فارکس را قبول کنند. به همین دلیل وبسایت تریدر نووا به عنوان بهترین و پر مخاطب ترین وبسایت فارسی زبان در حیطه بازار فارکس، تبلیغات در فارکس را برای سایر کسب و کارها آسان کرده است. با روزی بیشتر از ۱۵۰۰ بازدید کننده منحصر به فرد و البته تخصصی، TraderNova تنها محلی است که می توانید فقط و فقط مخاطب فارکس برای کسب و کار خود جذب کنید.

  مخاطبان تبلیغات تریدر نووا

  برای تبلیغات ما فقط و فقط بهترین ها را انتخاب می کنیم! در مورد بروکرهای فارکس فقط کارگزاریهایی مورد قبول هستند که در یکی از نهادهای رگولاسیون معتبر بین المللی مجوز مرتبط دریافت کرده باشند. ضمنا تبلیغ هیچ بروکری با لینک ریفرال قبول نمی شود. فقط از طرف خود بروکر می توانیم سفارش دریافت کنیم.

  اگر خدمات مالی ارائه می دهید مانند آموزش تحلیل و معامله گری، می بایست حتما آدرس و شماره تلفن ثبت شده داشته باشید و سفارش از اشخاص ثالث قبول نمی شود. اگر سیگنال معاملاتی ارائه می دهید و قصد تبلیغ در سایت یا شبکه های اجتماعی تریدر نووا را دارید، تنها در صورت ارائه هیستوری معاملاتی حداقل ۱ ساله روی حساب واقعی به همراه ارائه موقت رمز عبور investor حسابتان جهت بررسی، سفارش شما قبول می گردد.

  برای سفارش تبلیغات فارکس باید چکار کرد؟

  برای سفارش تبلیغات فارکس پربازده در یکی از محبوب ترین وبسایت های ارائه خدمات بازارهای مالی، می توانید از پکیج های زیر مناسب ترین آگهی را برای خود انتخاب کنید. شما می توانید از ساید بار چپ و راست سایت یکی یا هر دو را انتخاب نمایید. در مورد رپرتاژ آگهی ذکر این نکته ضروری است که تمامی مطالب منتشر شده دائمی هستند و نیازی به پرداخت های ثانویه ندارد.

  برای سفارش تبلیغات فارکس باید چکار کرد؟

  اگر می خواهید نام بروکرتان در لیست بهترین کارگزاری درج گردد، می بایست قبلا متن بررسی بروکر شما در سایت منتشر شده باشد. اگر قبلا اقدام نکرده اید، می توانید سفارش رپرتاژ آگهی جدیدی ثبت نمایید. متن توسط تیم تولید محتوای تریدر نووا نگارش می شود و جهت تایید نهایی برای شما ارسال می گردد. بعد از این مرحله در لیست بهترین ها قرار می گیرید. اما رتبه بندی در این لیست قابل تغییر نیست مگر اینکه واقعا درجه بروکر به صلاحدید تیم داوری تریدر نووا بهبود پیدا کند.

  در صورتی که نوع تبلیغات فارکس موردنظر شما در جدول زیر موجود نیست، تبلیغ پیشنهادی خود را برای پشتیبانی از طریق ایمیل و یا تلگرام ارسال کنید تا پس از بررسی های لازم با شما تماس حاصل شود.

  ❤️موقعیت و اندازهماهانه3 ماهه (15% تخفیف)6 ماهه (25% تخفیف)
  1ستون سمت راست یا چپ
  300*100 PX
  50 $127 $225 $
  2ستون سمت راست یا چپ
  300*300 PX
  60 $153 $270 $
  3ستون سمت راست یا چپ
  300*450 PX
  70 $178 $315 $
  4ستون سمت راست یا چپ
  300*600 PX
  90 $202 $405 $
  5رپورتاژ آگهی / بررسی بروکر--مقاله دائمی در وبسایت
  350 $
  6درج در صفحه بهترین بروکر + منوی اصلی سایت (فقط در صورت انتشار متن بررسی بروکر)ماهی ۱۵۰ دلار - پرداخت فقط سه ماه یکبار450 $765 $ (۱۵٪ تخفیف در پرداخت ۶ ماهه)
  7 (پکیج ويژه بروکرها) 💰😎یک بنر ۳۰۰*۴۵۰ + انتشار متن بررسی بروکر + درج در صفحه بهترین بروکر + منوی اصلی سایت-سفارش ۳ ماهه با ۲۵٪ تخفیف علاوه بر تخفیف های فوق الذکر262 $ یکبار پرداخت رپرتاژ + 470 $ هر سه ماه یکبار

  تبلیغ فارکس در شبکه های اجتماعی

  کانال تلگرام تریدر نووا

  وبسایت تریدر نووا دارای کانال تلگرام پر بیننده و همچنین صفحه اینستاگرام می باشد. (فعلا فعالیت در صفحه اینستاگرام متوقف شده است. به محض شروع فعالیت مجدد از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. تبلیغات در کانال تلگرام تریدر نووا به صورت روزانه می باشد. تبلیغ شما بعد از انتشار، در کانال پین می شود و بعد از ۲۴ ساعت حذف می گردد.

  برای سفارش لطفا پس از انتخاب پکیج مورد نظر خودتان، با پشتیبانی تریدر نووا در تلگرام ارتباط بگیرید..

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای