حساب دمو فارکس ❤️ راهنمای افتتاح حساب آزمایشی

حساب دمو فارکس راهنمای افتتاح حساب آزمایشی

 • یک حساب دمو فارکس یک حساب آزمایشی با پول مجازی است که در آن می توانید پول غیر واقعی را در فارکس با شرایط واقعی معامله کنید. این حساب به یک پلتفرم معاملاتی زنده متصل است، بنابراین همچنان داده های بازار زنده را دریافت می کند. اکثر بروکرهای فارکس هنگام ثبت نام برای یک حساب، یک حساب آزمایشی ارائه می دهند.

  قبل از ورود به فارکس بسیار مهم است که یاد بگیرید چگونه از ویژگی‌های پلت فرم معاملاتی انتخابی خود مثل متاتریدر ۴ استفاده کنید.

  استفاده از یک حساب دمو به این معنی است که می توانید ویژگی ها را بدون ریسک کردن پول واقعی آزمایش کنید. هنگامی که با اصطلاحات اولیه تجارت آشنا شدید و احساس کردید که می توانید با اطمینان از حساب آزمایشی استفاده کنید، آماده خواهید بود که به تجارت پول واقعی بروید.

  هر پلت فرم معاملاتی کمی متفاوت است، بنابراین حتی باتجربه ترین معامله گران نیز می توانند قبل از معامله با پول واقعی در پلتفرم انتخابی خود، از استفاده از یک حساب آزمایشی بهره مند شوند. به عنوان مثال، آنها ممکن است بخواهند از یک حساب آزمایشی برای آزمایش یک استراتژی یا ورود به یک بازار جدید استفاده کنند.

  حساب دمو فارکس برای چیست؟

  استفاده از یک حساب دمو به شما امکان معامله با پول واقعی را نمی دهد. با این حال، تجربه معاملات فارکس را شبیه سازی می کند و به شما این امکان را می دهد که نحوه استفاده از ویژگی ها و عملکرد پلت فرم را یاد بگیرید.

  به شما مبلغ سخاوتمندانه ای از پول مجازی برای معامله اختصاص داده می شود. اگرچه هر پلت فرم معاملاتی متفاوت است، اما معمولاً ویژگی های اساسی یکسانی را ارائه می دهند، از جمله:

  به عنوان یک تریدر فارکس مبتدی، باید قبل از معامله با پول واقعی، حداقل 50 معامله در حساب دمو انجام دهید. تکرار این فرآیند به دفعات به شما اطمینان می دهد که می دانید چگونه به سرعت ترید را باز و بسته کنید و به شما امکان می دهد در ثبت سفارش ها مهارت داشته باشید.

  چه چیزهای دیگری از حساب آزمایشی یاد می گیرید؟

  علاوه بر یادگیری راه خود در مورد پلتفرم و ابزارها، باید از حساب آزمایشی نیز برای یادگیری موارد زیر استفاده کنید:

  درسهای حساب دمو فارکس یا حساب آزمایشی

  ۱. نحوه استفاده از دستور توقف ضرر

  سفارش حد ضرر از شما در برابر ضررهای قابل توجه هنگام انجام معامله محافظت می کند.

  دستور توقف فروش به شما این امکان را می‌دهد تا قبل از اینکه متحمل ضرر شوید، مقدار پولی را که می‌خواهید در معاملات موقعیت خرید از دست بدهید، مشخص کنید. سپس می توانید یک قدم از معامله عقب نشینی کنید تا زمانی که میزان ضرر به سطحی برسد که احساس راحتی می کنید.

  به عنوان مثال، ممکن است سطح ضرر 4٪ را انتخاب کنید. دستور خرید توقف برای محافظت از موقعیت های فروش استفاده می شود. شما می توانید آن را بالاتر از قیمت بازار قرار دهید و اگر قیمت بالاتر از سطح مشخص شده افزایش یابد، فعال می شود.

  ۲. نحوه استفاده از سفارشات محدود

  استفاده از یک سفارش محدود به این معنی است که می توانید حداقل یا حداکثر قیمتی را تعیین کنید که در آن مایل به خرید یا فروش هستید.

  یک سفارش محدود شبیه به یک دستور توقف ضرر است. تنظیم یک قیمت توقف به این معنی است که وقتی قیمت به آن نقطه برسد، سیستم دستور فروش را راه‌اندازی می‌کند. تنظیم یک سفارش محدود به این معنی است که معامله تنها در صورتی آغاز می شود که قیمت به قیمت محدود یا بالاتر برسد.

  با یک سفارش محدود، هیچ اطمینانی وجود ندارد که سفارش پر شود، به خصوص اگر قیمت به سرعت در حال افزایش یا کاهش باشد.

  ۳. درک اسپرد

  اسپرد یا “Spread” به تفاوت معامله بین قیمت خرید و فروش در یک جفت ارز اشاره دارد. در فارکس، اسپرد زمانی تعیین می‌شود که تسهیل‌کننده برای یک جفت ارز خریدار و فروشنده پیدا کند.

  قیمت از هر دو طرف اندکی تعدیل می شود و اسپرد در ازای خدمات تسهیل کننده به آنها پرداخت می شود.

  ۴. درک لات و حجم معامله

  در فارکس، لات به اندازه یک معامله یا کل مقداری است که در یک زمان خاص معامله می کنید. اندازه لات تأثیر مستقیمی بر سطح ریسک دارد.

  ۵. بهترین زمان های روز برای تجارت

  بازار فارکس ۲۴ ساعت شبانه روز و پنج روز هفته باز است. بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی (Eastern Time) یکی از بهترین زمان ها برای معامله است، زیرا بازارهای ایالات متحده و لندن با هم همپوشانی دارند و منجر به حجم معاملات بالا می شود.

  انتخاب خوب دیگر بین ساعت ۲ صبح تا ۴ صبح به وقت شرقی است، زیرا این زمانی است که بازارهای سیدنی و توکیو همپوشانی دارند. برای تمرین این مورد می توانید از حساب دمو بروکر آمارکتس استفاده کنید.

  ۶. انتخاب یک استراتژی

  بسیاری از استراتژی های معاملاتی فارکس مختلف برای انتخاب وجود دارد. برخی برای مبتدیان مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر برای معامله گران با تجربه مناسب تر هستند.

  اولویت شما باید انتخاب استراتژی باشد که متناسب با سبک معاملاتی فردی شما باشد و شما را قادر می سازد تا فعالیت معاملاتی را با سبک زندگی خود تطبیق دهید.

  مزایا و معایب استفاده از حساب دمو در فارکس

  معایب حساب دمو مزایای حساب آزمایشی
  محدودیت های حساب دریابید که آیا از تجارت فارکس لذت می برید یا خیر
  الزام به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی فرصتی بدون ریسک برای تمرین
  محیط معاملات ممکن است غیر واقعی باشد استراتژی هایی را برای مدیریت احساسات خود در طول معامله ایجاد کنید
  وسوسه برای معامله بیش از حد مدیریت خوب پول را تشویق می کند
  استفاده بیش از حد از اهرم فرصتی بدون ریسک برای امتحان یک استراتژی جدید
  فقدان عواقب یک پلت فرم معاملاتی جدید را نمونه کنید
  اندازه حساب

  اگر در تجارت یا معامله ارزها تازه کار هستید، ایده خوبی است که قبل از هر گونه تعهد مالی، بدانید که آیا از تجارت فارکس لذت می برید یا خیر.

  معاملات فارکس دشوار و پرنوسان است و به تعهد و زمان نیاز دارد. پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد معامله‌گری فارکس و تمرین با حساب آزمایشی، ممکن است تصمیم بگیرید که با شخصیت شما یا سبک زندگی شما سازگار نیست.

  فرصتی بدون ریسک برای تمرین

  مبتدیان در معاملات فارکس، اگر فرصتی برای تمرین در ابتدا داشته باشند، احساس اطمینان بیشتری خواهند کرد.

  یک حساب آزمایشی تجربه معاملات فارکس را شبیه سازی می کند و به شما امکان می دهد ببینید که چگونه انتخاب های تجاری شما تحت تأثیر تغییرات در بازار زنده قرار می گیرد. شما این شانس را خواهید داشت که اشتباه کنید و از آنها درس بگیرید بدون اینکه نگران از دست دادن پول واقعی باشید.

  استراتژی هایی را برای مدیریت احساسات خود در طول معامله ایجاد کنید. بسیاری از معامله گران هنگام برنده شدن یا شکست دادن معاملات، کنترل احساسات خود را دشوار می دانند.

  هدف شما باید این باشد که واکنش های احساسی خود را به روش هایی مدیریت کنید که سودآوری را افزایش دهند. توانایی مقابله با پاسخ های روانشناسی معامله گری طبیعی – به عنوان مثال، امید، ترس یا طمع – می تواند معامله گر موفق را از معامله گر ناموفق متمایز کند.

  حساب دمو در فارکس مدیریت سرمایه را بهبود می دهد

  برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق فارکس، باید پول خود را به طور موثر مدیریت کنید.

  استفاده از یک حساب دمو در فارکس به شما کمک می‌کند تا تکنیک‌های مدیریت سرمایه را بر روی تغییرات واقعی نرخ ارز، مشاهده تأثیر اقدامات خود و مشاهده تأثیر آنها بر سود مجازی خود، تمرین کنید.

  چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، باید استراتژی های معاملاتی جدید را قبل از استفاده در یک محیط معاملاتی زنده آزمایش کنید. استفاده از یک حساب دمو برای این منظور به شما کمک می کند تا با سیستم آشنا شوید و موانعی را که ممکن است نیاز به غلبه بر آنها داشته باشید شناسایی کنید.

  نحوه افتتاح حساب دمو در فارکس و استفاده از یک حساب آزمایشی

  باز کردن یک حساب دمو در فارکس یک فرآیند ساده است. اکثر بروکرها مثل بروکر آی اف سی مارکت از شما می خواهند که اطلاعات اولیه از جمله نام کامل، تاریخ تولد و آدرس ایمیل خود را ارائه دهید. باز کردن یک حساب آزمایشی در فارکس رایگان است و باید خیلی سریع آماده استفاده شود.

  استفاده از یک حساب آزمایشی به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به سپرده گذاری، به صورت مجازی در فارکس معامله کنید. معامله گران تازه کار می توانند از یک حساب آزمایشی برای آزمایش بازارهای معاملاتی، معامله در زمان های مختلف روز و یافتن یک استراتژی معاملاتی موثر استفاده کنند. معامله گران باتجربه می توانند از یک حساب آزمایشی برای آزمایش بازار مالی متفاوت یا استفاده از یک استراتژی تجاری جدید استفاده کنند.

  برای شروع به عنوان یک معامله گر فارکس، باید یک روال معاملاتی ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا هنگام برنامه ریزی معاملات روی مسیر انتخابی خود تمرکز کنید. احتمال نتایج مثبت را افزایش می دهد و خطر اشتباه را به حداقل می رساند.

  بهترین بروکرها برای افتتاح حساب آزمایشی

  بروکر آلپاری اولین انتخاب تریدرهای ایرانی

  ما نمی خواهیم همه دلایلی را که چرا افتتاح حساب دمو در بروکر آلپاری یکی از بهترین حرکت هایی است که می توانید در مورد معامله‌گری انجام دهید، فهرست کنیم. در نهایت انتخاب با شماست. با این حال، چند ویژگی وجود دارد که باعث می شود شرکت بین المللی آلپاری متمایز باشد:

  انواع حساب در بروکر آلپاری

  • پروسه سریع ثبت نام: شرکت بین المللی آلپاری می داند که مرحله ثبت نام می تواند وقت گرانبها را از بین ببرد، به همین دلیل است که پروسه ثبت نام ما آسان تر و سریع تر از همه است. تنها چند دقیقه طول می کشد!
  • اسپردهای کم: ما درک می کنیم که هرقدر اسپردها کمتر باشد، برای معاملات شما بهتر است. بنابراین بهترین میزان اسپردها را در معاملات ارائه می دهد. با حساب های ECN از متوسط اسپردهای 0.1-0.5 در EURUSD و 0.1 – 0.7 در GBPUSD بهره مند شوید.
  • قدرت واقعی لوریج: شرکت بین المللی آلپاری یکی از معتبرترین نام ها در این صنعت است و با حداکثر لوریج 1:1000، قدرت رقابتی شدیدی را به شما می دهد.
  • اجرا با سرعت نور: حرکت سریع در فارکس بسیار مهم است، بنابراین سعی این کارگزاری بر این است که تا حد ممکن بر سرعت بالا در اجرا تمرکز کند تا امکان هر موفقیتی برای شما فراهم شود.

  بروکر لایت فارکس بی رقیب در خدمات مدرن

  شما می توانید بدون نیاز به هیچ هزینه ای از حساب دمو یا آزمایشی خود در بروکر لایت فارکس برای تقویت مهارت های معاملاتی خود استفاده کنید، استراتژی های معاملاتی خود را تقویت کنید یا مشاوره‌ی افراد خبره را تحت شرایط واقعی بازار آزمایش کنید. پول در حساب آزمایشی یک سرمایه گذاری مجازی است. حساب های نسخه ی دمو را می توان از طریق مشخصات شخصی در کمتر از 1 دقیقه باز کرد. با باز کردن حساب های آزمایشی لایت فارکس تجربه کسب کنید و در استفاده از متاتریدر خبره شوید بدون این که هیچ هزینه ای برای این حساب ها و خدمات بپردازید.

  افتتاح حساب دمو در فارکس بروکر لایت فارکس

  سخن آخر

  استفاده از حساب آزمایشی یک راه مفید برای یادگیری اصول تجارت فارکس است. این فرصتی را برای تمرین استراتژی ها و به دست آوردن درک درستی از اصطلاحات فارکس فراهم می کند.

  یک حساب دمو در فارکس به شما امکان می دهد با استفاده از وجوه مجازی تجارت کنید، بنابراین هیچ ریسک مالی وجود ندارد. معامله گران باتجربه ممکن است زمانی که می خواهند استراتژی جدیدی را تمرین کنند، وارد بازار دیگری شوند یا از یک پلت فرم معاملاتی جدید نمونه برداری کنند، از یک حساب آزمایشی استفاده کنند.

  بعد از اینکه 50 معامله یا بیشتر را با استفاده از حساب دمو فارکس خود انجام دادید، ممکن است احساس کنید آماده پیشرفت به تجارت زنده هستید .

  قبل از انجام این کار، اطمینان حاصل کنید که می توانید با اطمینان از دستورات توقف و سفارشات محدود استفاده کنید و با استفاده از پلت فرم معاملاتی انتخابی خود احساس راحتی می کنید.

  حساب‌های آزمایشی فارکس مختلفی در دسترس هستند، بنابراین مهم است که قبل از تصمیم‌گیری در مورد بهترین آن، تعدادی از آنها را امتحان کنید.

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  بدون کامنت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *