پراپ تریدینگ چیست؟ استخدام تریدر فارکس

پراپ تریدینگ و
استخدام تریدر فارکس

اگر حس می‌کنید به مرحله‌ای رسیده اید که از نظر دانش لازم و توان ذهنی و عملیاتی کافی برای کسب سود در فارکس آماده هستید اما سرمایه کافی برای این کار را ندارید، توانایی خودتان را به اولین شرکت پراپ تریدینگ در ایران اثبات کنید تا شما را استخدام کنند. شما می توانید با سرمایه پراپ تریدینگ ترید کنید. چقدر لازم دارید؟ این شرکت ۲۵ تا ۲۰۰ هزار دلار در اختیارتان می گذارد و حداقل ۷۰ درصد سود را نیز به شما پرداخت می کند.

پراپ تریدینگ چیست؟ استخدام تریدر فارکس

اگر حس می‌کنید به مرحله‌ای رسیده اید که از نظر دانش لازم و توان ذهنی و عملیاتی کافی برای کسب سود در فارکس آماده هستید اما سرمایه کافی برای این کار را ندارید، یا حس می‌کنید بهتر است بر روی سرمایه خودتان ریسک نکنید؛ بهترین راه برای شما استفاده از شرایط پراپ تریدینگ یا معاملات فاند محور است که به آن استخدام تریدر فارکس نیز گفته می شود.

این شرایط استثنایی برای کسانی که علاقه مند هستند تا توان مالی خود را بروز دهند ولی شرایط مالی اجازه کسب سود های بزرگ به آنان را نمی‌دهد، عالی‌ترین راه است. شما در این روش باید تنها توانایی خود را اثبات کنید و برای استخدام تریدر فارکس نیاز به هیچ رزومه یا سابقه معاملاتی خاصی نیست. شما می‌توانید با خیال راحت وارد دنیای تریدینگ در حساب های واقعی با سرمایه های هنگفت ما شوید و با سودهای بزرگ طعم درآمد شیرین دلاری را تجربه کنید!

پراپ تریدینگ prop trading چیست؟

پراپ تریدینگ prop trading به شرایطی در سرمایه گذاری در تریدینگ گفته میشود، که یک معامله‌گر سهام، اوراق قرضه، جفت‌ ارزهای فارکس، فلزات گران‌ بها یا سایر ابزارهای مالی را با نه با پول خود بلکه با پول شرکت دیگری ترید کند. در این حالت ضرر و زیان ناشی از معاملات کاملا به عهده شرکت خواهد بود و تریدر صرفا در سود شراکت دارد تا برای خود بدون نگرانی ضرر، سود بیشتری ایجاد کند.

مراحلی که در پراپ ترید فاند برای استخدام تریدر فارکس در نظر گرفته شده است به ترتیب زیر است:

مرحله چالش پراپ تریدینگ در TraderNova

۱ . چلنج یا چالش معاملاتی (Challenge)

اولین مرحله استخدام تریدر فارکس در پراپ تریدینگ گذراندن موفق دوره چالش معاملاتی است. شما باید مهارتهای معاملاتی و نظم در مدیریت ریسک و سرمایه را به خوبی نشان دهید تا بتوانید وارد مرحله بعد شوید.

۲ . تایید نهایی یا وریفیکیشن (Verification)

تایید نهایی دومین و آخرین مرحله برای استخدام تریدر فارکس و معامله برروی سرمایه شرکت پراپ تریدینگ می باشد. پس از پایان این دوره و تایید عملکرد معاملاتی شما، از شما دعوت می شود تا روی حسابهای شرکت proptradefund.com ترید کنید.

مرحله وریفیکیشن یا تایید معامله گر
استخدام تریدر فارکس در تریدر نووا

۳. استخدام تریدر فارکس

تبریک می گوییم! شما به استخدام درآمده اید و تا زمانی که به صورت مستمر و با مسئولیت پذیری به تریدینگ و کسب سود ادامه دهید، پراپ ترید فاند حداکثر ۸۰٪ از سود را با شما به اشتراک می گذارد. همچنین امکان شارژ بیشتر حساب هم وجود دارد.

چرا دریافت فاند یا پراپ تریدینگ فوق العاده به صرفه است؟

مهمترین دلیلی که افراد به دنبال استخدام تریدر فارکس هستند این است که شما روی پول خود ریسک نمی‌ کنید و تمامی ریسک را شرکت پراپ ترید متحمل می شود. از طرفی سرمایه قابل توجهی در اختیار شما قرار می‌ گیرد که متناسبا مقدار درآمد شما از تریدینگ را هم افزایش می‌ دهد. البته برای این که شرکت سرمایه خود را برای معامله در اختیار شما قرار دهد می بایست به آنها ثابت کنید در تریدینگ مهارت دارید و می توانید با استراتژی منحصر بفرد خودتان، روی سرمایه بالا ترید کنید.

برای مثال شما تنها با پرداخت ۲۵۰ دلار میتوانید در چالش پراپ تریدینگ شرکت کنید و در صورت موفقیت یک حساب ۲۵۰۰۰ دلاری جهت معامله در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر ۲ هفته یکبار ۸۰ درصد از سود کسب شده روی حساب را نیز دریافت خواهید کرد. سایر پلن‌های جذب سرمایه معاملاتی را می توانید در جدول زیر مشاهده بفرمایید:

5,000$
حساب ۵ هزار دلاری مرحله اول، چلنج چالش معاملاتی مرحله دوم، وریفیکیشن (تایید نهایی) مرحله سوم، استخدام تریدر فارکس
کل بازه زمانی تریدینگ ۳۰ روز ۶۰ روز بینهایت
حداقل روزهای تریدینگ ۱۰ روز ۲۰ روز ۱۰ روز در ماه
حداکثر ضرر روزانه ۲۵۰ دلار ۲۵۰ دلار ۲۵۰ دلار
حداکثر ضرر در کل ۵۰۰ دلار ۵۰۰ دلار ۵۰۰ دلار
تارگت سود در ماه ۵۰۰ دلار ۵۰۰ دلار ۵۰۰ دلار
هزینه قابل عودت ۵۰ دلار رایگان عودت مبلغ اولیه
10,000$
حساب ۱۰ هزار دلاری مرحله اول، چلنج چالش معاملاتی مرحله دوم، وریفیکیشن (تایید نهایی) مرحله سوم، استخدام تریدر فارکس
کل بازه زمانی تریدینگ ۳۰ روز ۶۰ روز بینهایت
حداقل روزهای تریدینگ ۱۰ روز ۲۰ روز ۱۰ روز در ماه
حداکثر ضرر روزانه ۵۰۰ دلار ۵۰۰ دلار ۵۰۰ دلار
حداکثر ضرر در کل ۱۰۰۰ دلار ۱۰۰۰ دلار ۱۰۰۰ دلار
تارگت سود در ماه ۱۰۰۰ دلار ۱۰۰۰ دلار ۱۰۰۰ دلار
هزینه قابل عودت ۱۰۰ دلار رایگان عودت مبلغ اولیه
25,000$
حساب ۲۵ هزار دلاری مرحله اول، چلنج چالش معاملاتی مرحله دوم، وریفیکیشن (تایید نهایی) مرحله سوم، استخدام تریدر فارکس
کل بازه زمانی تریدینگ ۳۰ روز ۶۰ روز بینهایت
حداقل روزهای تریدینگ ۱۰ روز ۲۰ روز ۱۰ روز در ماه
حداکثر ضرر روزانه ۱۲۵۰ دلار ۱۲۵۰ دلار ۱۲۵۰ دلار
حداکثر ضرر در کل ۲۵۰۰ دلار ۲۵۰۰ دلار ۲۵۰۰ دلار
تارگت سود در ماه ۲۵۰۰ دلار ۲۵۰۰ دلار ۲۵۰۰ دلار
هزینه قابل عودت ۲۵۰ دلار رایگان عودت مبلغ اولیه
50,000$
حساب ۵۰ هزار دلاری مرحله اول، چلنج چالش معاملاتی مرحله دوم، وریفیکیشن (تایید نهایی) مرحله سوم، استخدام تریدر فارکس
کل بازه زمانی تریدینگ ۳۰ روز ۶۰ روز بینهایت
حداقل روزهای تریدینگ ۱۰ روز ۲۰ روز ۱۰ روز در ماه
حداکثر ضرر روزانه ۲۵۰۰ دلار ۲۵۰۰ دلار ۲۵۰۰۰ دلار
حداکثر ضرر در کل ۵۰۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار
تارگت سود در ماه ۵۰۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار
هزینه قابل عودت ۴۸۰ دلار رایگان عودت مبلغ اولیه
100,000$
حساب ۱۰۰ هزار دلاری مرحله اول، چلنج چالش معاملاتی مرحله دوم، وریفیکیشن (تایید نهایی) مرحله سوم، استخدام تریدر فارکس
کل بازه زمانی تریدینگ ۳۰ روز ۶۰ روز بینهایت
حداقل روزهای تریدینگ ۱۰ روز ۲۰ روز ۱۰ روز در ماه
حداکثر ضرر روزانه ۵۰۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار
حداکثر ضرر در کل ۱۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ دلار
تارگت سود در ماه ۱۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ دلار
هزینه قابل عودت ۷۶۰ دلار رایگان عودت مبلغ اولیه
200,000$
حساب ۲۰۰ هزار دلاری مرحله اول، چلنج چالش معاملاتی مرحله دوم، وریفیکیشن (تایید نهایی) مرحله سوم، استخدام تریدر فارکس
کل بازه زمانی تریدینگ ۳۰ روز ۶۰ روز بینهایت
حداقل روزهای تریدینگ ۱۰ روز ۲۰ روز ۱۰ روز در ماه
حداکثر ضرر روزانه ۱۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰ دلار
حداکثر ضرر در کل ۲۰۰۰۰ دلار ۲۰۰۰۰ دلار ۲۰۰۰۰ دلار
تارگت سود در ماه ۲۰۰۰۰ دلار ۲۰۰۰۰ دلار ۲۰۰۰۰ دلار
هزینه قابل عودت ۱۲۸۰ دلار رایگان عودت مبلغ اولیه

مزایای پراپ تریدینگ یا استخدام تریدر فارکس چیست؟

پراپ تریدینگ مزایای بسیاری را برای موسسه یا شرکتی مالی مانند پراپ ترید فاند یا یک بانک تجاری به همراه دارد که مهمترین آنها سودهای فصلی و سالانه بالاتر است. هنگامی که یک شرکت مالی یا بانک سرمایه گذاری به نمایندگی از مشتریان معامله می کند، درآمدهایی به صورت کمیسیون و کارمزد به دست می‌آورد. این درآمد می تواند درصد بسیار کمی از کل مبلغ سرمایه گذاری شده یا سود ایجاد شده را ایجاد کند، اما این فرآیند به موسسات اجازه می‌دهد تا با یافتن تریدرهای حرفه‌ای و بزرگ تا حتی 100٪سود سالانه از سرمایه گذاری را بر روی پول های بزرگ محقق کنند.

شما تریدرها با اثبات عملکرد معاملاتی خود طی دو مرحله در چالش پراپ تریدینگ و وریفیکیشن باید شرایط مدیریت ریسک و بازدهی مورد انتظار را با موفقیت پشت سر بگذارید تا به عنوان یک تریدر روی حساب‌های معاملاتی بزرگ ترید و کسب درآمد کنید.

برای کسب درآمد مثل یک تریدر حرفه ای
روی حساب با سرمایه بالا ترید کن!

وقتی روی حساب ۱۰۰۰ دلاری ترید می کنی، اگه تو ماه ۱۰٪ سود بکنی اتفاق خاصی نمیوفته و هزینه های زندگی کاور نمیشه، اما با ترید روی حساب ۱۰۰ هزار دلاری می تونی با همون ۱۰٪ در ماه، تا سقف ۸ هزار دلار درآمد داشته باشی …

مراحل، شرایط و قوانین استخدام ترید فارکس و دریافت فاند مالی چیست؟

در شرکت proptradefund.com یک دوره ارزیابی منحصربفرد ۲ مرحله ای برای شما معامله‌ گران علاقه‌ مند به استخدام تریدر فارکس ایجاد شده است. این فرآیند ارزیابی شامل یک چلنج ارزیابی و یک مرحله وریفیکشن است که به طور خاص برای کشف استعدادهای تجاری در دنیای فارکس طراحی شده است.

شما پس از اتمام موفقیت آمیز در دوره ارزیابی پراپ تریدینگ که شامل مراحل فوق است، می‌توانید در باشگاه معامله‌گری شرکت تجاری پراپ ترید فاند وارد شوید که در آن این امکان برای شما فراهم است تا از راه دور حساب را با موجودی حداکثر ۲۰۰۰۰۰ دلار مدیریت کنید.

مسیر شما برای رسیدن به این مرحله ممکن است چالش برانگیز باشد، اما برنامه های آموزشی، تحلیل حساب و راهنمایی های مربیان حاضر است تا به شما در تلاش برای استقلال مالی کمک کنند.

به صورت کلی در سه مرحله این روند را در پیش خواهید داشت:

۱. شرکت در چلنج اولیه و اثبات عملکرد شما به عنوان تریدر حرفه ای

مرحله چلنج پراپ ترید اولین مرحله از فرآیند ارزیابی شماست. برای رفتن به مرحله وریفیکیشن در مرحله بعد، باید این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید و مهارت ها و نظم و انضباط تجاری خود را در رعایت و وصول به اهداف معاملاتی مد نظر ثابت کنید.

این مرحله، همانطور که در جدول بالا ذکر شده است یک ماه زمان می‌ برد و باید در این یک ماه تمامی شرایط زیر را رعایت کنید تا بتوانید با موفقیت وارد مرحله دوم شوید:

  • شما می‌توانید نهایتا در هر روز 5% ضرر کنید و در کل (در طول دوره ۳۰ روز کاری اول) هرزمان ضرر شما بیش از 10%شود حساب شما بسته خواهد شد و از روند چالش خارج میشوید!
    پرافیت یا سود مدنظر هم در طول دوره یک ماهه حداقل 5% خواهد بود.

در هر دو حالت بالا به عنوان تریدرهای شرکت کننده در چالش نخست پراپ تریدینگ شما حداقل باید در ۱۰ روز از ۳۰ روز کاری دوره، ترید جدید باز کنید! در پراپ ترید فاند به دنبال تریدرهای حرفه ای هستیم که بتوانند به صورت مستمر در مارکت ترید کنند. توجه داشته باشید که اگر در یک روز تریدی باز کنید اما در روزهای بعدی این ترید باز بماند روزهای این دوره به عنوان ترید جدید محاسبه نمی‌شود. شما الزاماً باید در یک سوم روزهای این دوره ۳۰ روزه ترید جدید باز کرده باشید.

۲. وریفیکشن دومین و آخرین قدم برای عضو شدن شما در تیم معامله گری

هنگامی که مرحله تأیید صلاحیت را پشت سر گذاشتید و نتایج شما اثبات شد، به شما پیشنهاد می‌شود با سرمایه ما و برای شرکت تجاری اختصاصی پراپ ترید فاند معامله کنید.

وریفیکشن مرحله مهمی است که شرکت در آن برای افرادی که دوره چلنج رو طی کرده اند لازم و رایگان است. قبل از استخدام تریدر فارکس و اینکه به شما اجازه داده شود برای حسابهای شرکت معامله کنید، باید اطمینان حاصل شود که می‌توانید مدیریت ریسک لازم را رعایت کنید. به همین دلیل، اهداف تجاری توسعه داده شده اند. شما با دستیابی به اهداف تجاری در مراحل پراپ تریدینگ ، ثابت می‌ کنید که یک معامله‌ گر منضبط و با تجربه هستید. سبک معاملاتی شما کاملاً به خودتان بستگی دارد و هیچ محدودیتی برای ابزار یا اندازه پوزیشن هایی که شما معامله می‌کنید تعیین نمی شود..

توجه داشته باشید این دوره برای همه افرادی که انتخاب کرده‌اند که در کدام یک از زیرگروه های شرایط اگرسیو یا نرمال دوره را طی کنند غیر قابل تغییر است. مگر اینکه مجددا در دوره ثبت نام و از اول چلنج را طی کنید.

این مرحله به مدت ۶۰ روز کاری است و شما باید در ۲۰ روز معامله جدید باز کنید. در شرایط نرمال ۵ درصد روزانه و ۱۰ درصد در کل میتوانید ضرر کنید به این معنی که برای مثال اگر شما در یک روز ۲ درصد ضرر کنید، روز بعدی ۳ درصد ضرر کنید و روز سوم ۵ درصد حساب شما بسته خواهد شد و از روند وریفیکشن خارج میشوید چراکه به سقف ده درصد دراداون رسیده اید.

مقدار سود لازم نیز ۱۰ درصد در کل دوره ۶۰ روزه است.

شما در حال تبدیل شدن به یک معامله گر منحصر به فرد از شرکت تجاری اختصاصی PropTradeFund هستید. مسئولانه و به طور مداوم ترید کنید و تا ۷۰٪ از سود خود را از شرکت دریافت کنید. اگر به طور مداوم در حساب پراپ ترید فاند خود سود ایجاد می‌کنید، حساب شما مطابق با طرح مقیاس، مقیاس بندی می شود و رتبه شما در ساختار سازمانی-معاملاتی‌ افزایش داده می شود..

۳. تبریک! به تیم تریدرهای proptradefund.com خوش آمدید!

شما در پایان هر ۲ هفته ۸۰٪ مقدار سودی که در حساب کسب کردید را دریافت خواهید کرد. توجه کنید لوریج حساب شما، لوریج استاندارد 1:100 خواهد بود. در صورت ورود به تیم تریدرهای پراپ تریدینگ، تمام مبلغ هزینه ورود به طرح را در اولین پرداخت عودت خواهید گرفت.

سوالات متدوال استخدام تریدر فارکس

چقدر طول می کشد تا عضو تیم معامله گری  proptradefund.com شوید؟

اولین شرط لازم برای عبور از مرحله چالش، معامله برای حداقل 10 روز معاملاتی است (نیازی به معامله در ده روز متوالی نیست صرفا باید در ده روز معاملات جدیدی باز کرده باشید!) حداقل شرط لازم برای گذراندن مرحله وریفیکیشن یا تأیید اعتبار نیز معامله برای حداقل 10 روز کاری است. (نیازی به انجام متوالی معاملات نیست) لازم نیست تمام طول فرآیند ارزیابی را منتظر بمانید.

من مرحله چالش پراپ تریدینگ را با موفقیت پشت سر گذاشتم، حالا چه؟

پس از گذراندن تمام اهداف معاملاتی در مرحله چالش پراپ ترید فاند ، از طرف شرکت پیامی مبنی بر پایان مرحله اول دریافت می کنید در صورتی که این دوره را با موفقیت طی کنید دیگر نیاز به معامله با حساب قبلی خود ندارید پس از تقریبا 1 تا 2 روز کاری، و چک تمام موارد حساب شما، اعتبارنامه ورود به حساب کاربری جدید، برای مرحله وریفیکیشن برای شما ارسال می شود..

اگر قوانین را زیر پا بگذارم، آیا فرصت دومی دارم؟

اگر هر یک از اهداف و دستورالعمل های معاملاتی را نقض کنید، آن حساب خاص شما باطل می شود و شرایط حضور برای ادامه در دوره ارزیابی را از دست می دهد. اگر نقضی در حساب پراپ ترید فاند شما اتفاق بیفتد، توافقنامه حساب مربوطه فسخ خواهد شد.

اگر می‌خواهید معامله‌ گر حرفه ای پراپ ترید فاند شوید، همیشه می‌ توانید دوباره از اول شروع کنید و یک چالش جدید را سفارش دهید. لطفاً توجه داشته باشید که برای تکرارها هیچ تخفیفی در نظر گرفته نمی شود. اگر اهداف تجاری پراپ تریدینگ را نقض کنید، هزینه اولیه پرداخت شده برای چالش proptradefund.com از بین می رود، بنابراین مطمئن شوید که در نهایت به قوانین احترام میگذارید.

به عنوان یک معامله گر پراپ ترید فاند چه سرمایه ای را معامله خواهم کرد؟

شما با همان موجودی حسابی معامله خواهید کرد که در چالش معامله کردید. اگر در چالش  با 200000 دلار معامله کردید، 200000 دلار در حساب خود نیز مدیریت خواهید کرد.

برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی، لطفاً توجه داشته باشید که همه حساب‌ هایی که شرکت به مشتریان خود ارائه می‌ کند، حساب‌ های آزمایشی یا دمو با وجوه مجازی هستند. پس از اینکه مشتری تبدیل به معامله‌ گر PropTradeFund شد، اعتبارنامه ورود به یک حساب آزمایشی به او ارائه می‌ شود، با این تفاوت که حساب پراپ ترید فاند به حساب معاملاتی زنده شرکت تجاری اختصاصی شرکت پراپ ترید متصل می‌ شود که در آن جریان نقدی واقعی ایجاد می‌ کنیم.

مشتریان حق دارند ۸۰٪ از سود ایجاد شده در حساب را دریافت کنند. این راه حل از نظر اداری بسیار ساده تر است و به ما آزادی بیشتری برای مدیریت فعال ریسک می دهد.

اگر می خواهید با موجودی حساب بالاتر معامله کنید، می توانید به سادگی برای یک چالش دیگر درخواست دهید و حساب های بیشتری را معامله کنید. هر چالش بدون توجه به پیشرفت در سایر حساب های شما باید از ابتدا معامله شود.

از آنجایی که پراپ ترید نیاز به تنوع بخشیدن به ریسک و قرار گرفتن در معرض شرایط متفاوت برای کاهش ریسک دارد، حداکثر تخصیص سرمایه 400000 دلاری به ازای هر معامله گر یا هر استراتژی را در هر زمان مشخص می کند. این را می توان به عنوان 2 حساب – هر کدام با 200 هزار دلار یا 4 حساب – هر کدام با 100 هزار دلار و غیره درک کرد. لطفاً مراقب باشید که از طریق ثبت نام های مختلف چندین حساب دریافت نکنید.

اگر استراتژی‌ های مشابه معامله شده در حساب‌ های مختلف کشف شود و ارزش سرمایه تخصیص‌ یافته بیش از 400000 دلار باشد، این حق برای شرکت محفوظ است که آن حساب‌ ها را طبق قوانین و مقررات معلق کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که در مورد نسخه راه‌اندازی ریسک تهاجمی، حداکثر تخصیص سرمایه 200000 دلار است زیرا محدودیت‌های ضرر دو برابر می‌ شود.

آیا باید هرشب معاملات و پوزیشن های خود را ببندم؟

در مرحله چالش یا وریفیکشن، نیازی به این کار ندارید. در طول این مراحل، می توانید موقعیت های خود را در طول شب و در آخر هفته نیز باز نگه دارید.

با چه ابزارهایی می توانم معامله کنم و از چه استراتژی هایی می توانم استفاده کنم؟

پس از استخدام تریدر فارکس ، سبک معاملاتی شما کاملا به خودتان بستگی دارد. پراپ ترید فاند هیچ دلیلی برای محدود کردن ابزار ها یا محدود کردن استراتژی معاملاتی شما ندارد، چه تجارت اختیاری، هج کردن، معاملات الگوریتمی، استفاده از اکسپرت و غیره. حساب ها، هیچ محدودیتی برای سبک یا استراتژی معاملاتی شما ندارند.

حتی هیچ محدودیتی برای ابزاها یا اندازه و حجم پوزیشن هایی که شما معامله می کنید اعمال نمی شود. می‌توانید تمام ابزارها و دارایی‌ هایی را که در پلتفرم معاملاتی خود در بروکر لایت فارکس در دسترس هستند (فارکس، شاخص‌ها، کالاها، سهام، کریپتو و…) معامله کنید. همچنین می توانید ابزارها گزینه های موجود را در این لینک مشاهده کنید. در اینجا به شما آزادی کامل داده می شود.

توجه داشته باشید که نهایت لوریج ۱:۱۰۰ خواهد بود. اگر قصد دارید از ربات‌های معاملاتی در حسابهای پراپ تریدینگ استفاده کنید توجه داشته باشید که حداقل های لازم برای رعایت دستورالعمل ها را داشته باشد و اگر افراد دیگری نیز از آن اکسپرت و استراتژی استفاده کنند و از حداکثر قانون تخصیص سرمایه تجاوز کنید، به طور بالقوه در معرض خطر رد شدن حساب توسط پراپ ترید فاند قرار خواهید گرفت.

چگونه وجه را واریز کنیم و سود خود را برداشت کنم؟

تقسیم سود در حساب های پراپ تریدینگ به طور پیش ‌فرض به صورت ماهانه انجام می‌شود، با این گزینه که پس از 14 روز تقویمی از اولین معامله انجام شده در حساب، پرداخت بر اساس تقاضا انجام می‌شود. روز تقسیم سود را می توان تا 3 بار برای هر برداشت، در هر زمان بین 14 روز تا 60 روز از شروع معامله تغییر داد.

اگر معامله‌گر قبل از پایان یک چرخه یک ماهه، روز تقسیم سود خود را تغییر ندهد، روز تقسیم سود به آخرین روز آن دوره مرجع خاص متصل می‌شود، بدون اینکه گزینه تغییر بیشتر آن در دوره فعلی وجود داشته باشد. چرخه به عنوان مثال، اگر معامله‌گری از اول آوریل شروع به معامله کند، اولین روز تقسیم سود در 15 آوریل در دسترس خواهد بود و آخرین گزینه برای روز تقسیم سود پس از 60 روز، یعنی 31 می خواهد بود.

پس از تایید فاکتور، پرداخت ها طی 1 تا 2 روز کاری پردازش می شوند. شما می توانید سود خود تنها با ارزهای دیجیتال برداشت کنید. واریز وجه برای شروع کار نیز صرفا با ارزهای دیجیتال و تتر

اگر ترجیح می‌دهید تقسیم سود خود را در حساب خود نگه دارید تا رشد کنید و بر این اساس تعادل و بافر کاهش سرمایه خود را ایجاد کنید، می‌توانید این کار را انجام دهید. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که شرکت همیشه سهم خود را از تقسیم سود برداشت می کند.