کسب درآمد از فارکس 💰 از رویا تا واقعیت (آپدیت ۲۰۲۲)

کسب درآمد از فارکس ۲۰۲۱

 • هر شغلی به صورت تخصصی نیاز به آموزش و تجربه دارد. معامله گری نیز از این ماجرا به دور نیست. برای کسب درآمد از فارکس و بورس به صورت دائمی و مستمر، نیاز است تا شما بر طبق یک دستورالعمل شروع به کار کنید تا امنیت سرمایه و زمان شما تامین گردد.

  مجموعه TraderNova به پشتوانه 10 سال کار و کسب درآمد از فارکس، امکاناتی را فراهم کرده است تا معامله گران بتوانند زیر نظر یک تیم معامله گر حرفه ای، طبق دستورالعملهای استاندارد آموزش معامله گری، تریدینگ را همانند معامله گران سازمانی (Institutional Trader) فرا بگیرند و بر طبق یک سامانه آموزش و تمرین آنلاین به نام TraderNova LMS در یک دوره چند ماهه مشخص و از قبل تعیین شده، به صورت خودکار تمامی مهارت های لازم را در خود پرورش و توسعه دهند.

  چطوری از فارکس “Forex” درآمد داشته باشیم؟

  من همیشه هنگام آموزش فارکس به دانشجویانم متعجب می شوم که چرا بسیاری از تریدرها برای به دست آوردن درآمد ثابت از بازار فارکس تلاش می‌کنند. پاسخ این سوال البته مواردی است که می دانند و بلد هستند، نه چیزهایی که هنوز یاد نگرفته اند.

  پس از ۲۰ سال کار در شرکت های سرمایه گذاری و بانک های بین المللی، تنها چیزی که باید به آن ها بگویم این است که شما در بازارهای مالی مقابل بانک ها و سازمان ها و بروکرها قرار گرفته اید، آن ها از ضرر شما سود کسب می کنند.

  بنابراین چرا انتظار دارید بتوانید  از مطالبی که توسط بانک ها و بروکرها ( که به عنوان استراتژی های معاملاتی منتشر می شود) سود کنید و کسب درآمد از فارکس را تجربه کنید؟!

  نوشته‌ی بالا قسمتی از مقاله‌ بردلی گیلبرت (Bradley Gilbert) در fxstreet بود و در ادامه به تحلیل و بررسی موضوعات این حیطه و نظرات متخصصان میپردازیم:

  چرا فقط ۵ تا ۱۰٪ از تریدرها می توانند به سود مستمر در بازارهای مالی دست پیدا کنند و برآیند حساب خود را ماه به ماه مثبت نگه می دارند و بدون استرس به کار خود ادامه می دهند؟ چرا مابقی که بیش از ۹۰٪ از کل معامله گران را در بر می گیرد، نتیجه ای جز باختن سرمایه خود در بازار ندارند؟

   

  مواردی که تحت عناوین مختلف به خورد تریدرهای تازه کار داده می شود، مثل فیبوناچی اصلاحی، الیوت، الگوهای کندلی، الگوهای هارمونیک، الگوهای پیشرفته تحلیل تکنیکال، معامله با سطوح حمایت و مقاومت، تحلیل های زمانی و … که تمامی هم ندارند(!) فقط جهت گمراه کردن تریدرها در فضای اینترنت وجود دارد.

  چرا باید بروکری که به سرمایه معامله گران خود به عنوان طعمه نگاه می کند (حتی بهترین بروکرهای فارکس ) دوره آموزشی برگزار کند و سمینار تحلیلی جهت ارتقای سطح دانش تریدرهای خود برگزار کند؟ آیا دلیلی جز گمراه کردن دارد؟ مگر اینطور نیست که معامله گران سازمانی دقیقا در نقطه مقابل تریدرهای خرده پا قرار گرفته اند؟

  نحوه درآمد از فارکس
  تریدرهای تازه کار فکر می کنند که بانک ها و معامله گران سازمانی، هر هفته ۱۰۰ ها وهزاران معامله پشت سر هم دارند و در همه معاملات نیز سود کسب می کنند!

  کافی است کمی خوش بینی محض را کنار بگذاریم و با واقعیات بازارهای مالی آشنا شویم.

  پس آیا واقعا راهی برای کسب درآمد دلاری از فارکس وجود ندارد؟ چرا! به خوندن مطلب ادامه بده… 👇🏻

  معامله گران سازمانی چگونه در فارکس ترید می‌کنند؟

  بانک ها و معامله گران سازمانی در واقع تنها ۳ – ۲ معامله در هفته برای حساب تجاری خود انجام می‌دهند. این معاملات آن‌هایی هستند که در پایان سال مورد بررسی قرار می‌گیرند تا ببینند که آیا ارزشمند برای سرمایه گذاری اضافه‌تر هستند یا خیر. بنابراین روش کسب درآمد از فارکس برای معامله‌گران سازمانی بسیار متفاوت تر از تریدرهای معمولی است.

  نحوه تجارت بانک‌ها در فارکس

  بنابراین همانطور که می‌بینید تاجران در بانک‌ها تمام روز در آنجا نمی‌نشینند و به طور تصادفی معامله کنند بلکه تلاش می‌کنند از سرمایه سنگینی که تحت مدیریت دارند محافظت کنند. آن‌ها در رویکرد خود بسیار منظم هستند و زمانی که همه چیز از لحاظ فنی و اساسی مرتب می‌شود و به این نتیجه می رسند که نقدینگی (Liquidity) به اندازه کافی در بازار در جهت ورود آن ها به معامله وجود دارد، دست به معامله می زنند. این چیزیه که تو باید بدونی! ​

  تا جایی که تحلیل تکنیکال پیش می‌رود، بسیار ساده است. من، اغلب وقتی مشتریان برای اولین بار به سراغ ما می‌آیند، از نمودارهایشان گیج می‌شوم. آن‌ها اغلب مملو از اندیکاتور‌های ریاضی هستند که نه تنها تاخیر زمانی قابل‌توجه ۳ تا ۴ ساعته دارند بلکه اغلب با یکدیگر در تضاد هستند. معامله با این شاخص‌ها و این تاکتیک‌ها سریع‌ترین راه برای از دست دادن سرمایه شماست…

  اندیکاتور های تحلیلی فارکس

  نمودارهای معامله گران سازمانی چیزی شبیه به تصویر بالا نیست. در واقع آن‌ها کاملا برعکس هستند. تنها چیزی که آن‌ها می‌خواهند بدانند این است که سطوح کلیدی قیمت کجاست و نقدینگی در کدام نواحی قیمت قرار دارد. فراموش نکنید که این شاخص‌ها برای تلاش و پیش‌بینی اینکه بازار به کجا می‌رود، توسعه‌یافته اند تا کسب درآمد از فارکس آسان تر شود. سرمایه گذاران سازمانی کل ۵ تا ۱۰ درصد بازار را تشکیل می دهند. اگر یاد بگیرید که آن‌ها چطور ترید می‌کنند، نیازی به هیچ شاخص یا اندیکاتوری ندارید. آن‌ها براساس تغییرات کلیدی تکنیکالی و اساسی تصمیمات دوگانه‌ای اتخاذ می‌کنند. ​​ درک طرز تفکر آن‌ها اولین گام برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق است.

  تو هم جهت با بازار معامله می‌کنی نه بر ضد آن. ​

  چیزی که همه اینها به آن ختم می‌شود عرضه و تقاضا ساده است. بدون درهم و برهمی، هیچ چیزی برای تغییر تصمیمات تجاری آن‌ها وجود ندارد. ساده، موثر و برجسته کردن سطوح کلیدی. من قصد ندارم به ستاپ های ورود به معامله آن ها را توضیح دهم (در TraderNova LMS همه چیز توضیح داده شده!)، اما اجازه دهید این را بگویم: اینجا جایی نیست که شما فکر می‌کنید. خطوط روند برای نشان دادن حمایت و مقاومت کلیدی وجود دارد. ورود به بازار یک بحث دیگر است. ​

  معامله گران سازمانی چگونه در فارکس ترید می‌کنند؟
  این تصویر دقیقا روشی است که معامله گران سازمانی بازار را مشاهده می کنند و طبق آن تصمیم گیری می کنند. این روش دقیقا در TraderNova LMS آموزش داده می شود.

  چطور مثل معامله گران سازمانی از فارکس درآمد داشته باشیم؟

  آهان! این شد یه سوال خوب! ما در تریدر نووا در حال راه اندازی یک سامانه آموزش و تمرین آنلاین معامله گری هستیم به نام TraderNova LMS که در آن برای اولین بار به زبان فارسی قصد داریم معامله گری، تریدینگ و کسب درآمد از فارکس را به سبک معامله گران سازمانی آموزش دهیم. در این LMS شما به صورت خودکار در مسیر پیشرفت و توسعه مهارت های معامله گری قرار می گیرید.

  در TraderNova LMS انگار که کنار دست یک معامله گر سازمانی (Institutional Trader) نشسته اید و به صورت ناخودآگاه ذهنیت یک تریدر حرفه ای در شما القا خواهد شد.

  چطور مثل معامله گران سازمانی از فارکس درآمد داشته باشیم؟

  شما واقعا برای پیشرفت‌های بزرگ در سرمایه گذاری آماده شده‌اید. هر چه باشد تا اینجا این صفحه را مطالعه کرده اید که نشان می دهد برای تریدر شدن و کسب درآمد از فارکس مصر و جدی هستید. حالا برای اینکه واقعا موفق باشید، به یک سیستم مدیریت سرمایه بسیار جامع نیاز دارید که نه تنها شما را در طول دوره‌های عدم قطعیت حفظ کند بلکه شما را به سمت تجربه توسعه سرمایه سوق دهد. این کل برنامه کاری شماست، بنابراین مهم است که اول این کار را انجام دهید. ​

  سیستم دقیق مدیریت سرمایه ما به طور کامل شامل ریسک شما نسبت به پاداش، کنترل سرمایه و همچنین ورود و خروج در طرح معاملاتی ماست. به این ترتیب زمانی که ترید می‌ کنید، تمام نگرانی شما در مورد پیدا کردن زمان ورود است. داشتن چنین سیستمی همچنین فشار تریدینگ را کاهش خواهد داد و به شما این امکان را می‌دهد که بدون صرف ساعات بی‌پایان نظارت بر بازار روز خود را سپری کنید.

  من می‌توانم به شما بگویم که بیشتر تریدرها در بانک‌ها و سازمان ها بیشتر روز را در اتاق معاملات به گپ زدن با معامله گران دیگر و یا رفتن به ناهار با دوستان می‌پردازند و کم‌تر از چند ساعت جلوی مانیتور هستند. شما هم باید همین رویکرد را در پیش بگیرید. اگر جنبه‌های فنی یا تکنیکال و اساسی بازار را درک کنید و یک سیستم مدیریت سرمایه حرفه‌ای جامع داشته باشید، می‌توانید. ​

  از اینجا تنها یک درک ساده از استراتژی‌های کلیدی برای اعمال و اینکه کجا آن‌ها را به کار ببرید و بروید، لازم است. به من اعتماد کنید اگر بدانید سرمایه گذاران سازمانی چگونه معامله می‌کنند، شما رشد سرمایه بیشتری را تجربه خواهید کرد. بسیاری از تریدرها تلاش کرده‌اند تا روش‌های خود را تکرار کنند و من کتاب‌های متعددی در مورد “نحوه شکست بانکها” دیده‌ام. اما نکته این است که شما نمی‌خواهید آن‌ها را شکست بدهید بلکه به آن‌ها ملحق شوید. بدین ترتیب با بازار معامله می‌کنید نه مقابله با آن. ​

  بنابراین برای نتیجه‌گیری اجازه دهید این را بگویم: هیچ راز معجزه‌آسایی برای تجارت فارکس وجود ندارد. هیچ شاخص یا ربات خاصی وجود ندارد که بتواند بازار پویای فارکس را تقلید کند. شما تنها باید بدانید که بازیگران اصلی (‏بانکداران) ‏چگونه در بازار معامله و تحلیل می‌کنند. اگر این جنبه‌ها را درست متوجه شدید، در مسیر موفقیت، سلامت خود را به دست می‌آورید.

  نحوه کسب درآمد از فارکس

  همانطور که می دانید شغل معامله گری و کسب درآمد از فارکس یکی از دشوارترین کارهای دنیاست و کسب درآمد مستمر از فارکس، کار چندان آسانی نیست. به همین دلیل اگر تازه وارد هستید، به جای آزمون و خطاهای رایج در این بازار (امتحان کردن اندیکاتورها، اکسپرتها، سیستمها و استراتژی های معاملاتی مختلف و …) که سال ها عمر و سرمایه شما را به هدر می دهد، تا آماده شدن LMS تریدر نووا صبر کنید ولی تا آن زمان می توانید از مطالب آموزشی و سایر خدمات ما استفاده کنید:

  آموزش فارکس مرحله اول کسب درآمد از فارکس

  ۱. آموزش فارکس

  قدم اول برای کسب درآمد از فارکس، آموزش فارکس به طور کامل است. می بایست در این مرحله تمام زیر و بم بازار فارکس را یاد بگیرید و با تمام ریسک ها و فرصت های کسب سود آشنا شوید.

  آموزش تحلیل تکنیکال

  ۲. افتتاح حساب در بروکر

  می بایست در انتخاب بروکر فارکس و افتتاح حساب در آن، تا حد امکان جانب احتیاط را نگه داشت و فریب تبلیغات پر زرق و برق بروکرهای فارکس را نخورد. در این زمینه می توانید از تجربه 10 ساله ما استفاده نمایید.

  آموزش متد معاملاتی

  ۳. معامله با سیگنال

  یکی از مهم ترین قدمها برای کسب سود از فارکس و سایر بازارهای مالی دنیا، یادگیری و آموزش متد معاملاتی کارا و به روز می باشد. متد معاملاتی انتخابی شما می بایست امتحان خود را پس داده باشد.

  چطور سریعا به کسب درآمد از فارکس برسیم؟

  این سوالی است که بسیاری از مشتریان ما هرروز از طریق ایمیل و تلگرام از ما می پرسند و همه می خواهند خیلی سریع به کسب درآمد از فارکس برسند! اما شما بهتر می دانید که معامله گری یکی از سخت ترین مهارت های ذهنی انسان است که برای توانمندی در آن باید حسابی تلاش کرد. رسیدن به استقلال مالی بیشتر از اینکه نیاز به هوش بالا داشته باشد، به قدرت تصمیم گیری و پشتکار بالا محتاج است.

  اگر هدفتان از کسب سود از فارکس این است که شغل اصلی خود را رها کنید و بدون وجود هیچ رئیس و مدیر عاملی، خودتان برای خودتان کار کنید و درآمد ماهیانه بسیار بالایی داشته باشید، می بایست کاملا حرفه ای به موضوع معامله گری نگاه کنید. برای همین ما دوره های آموزشی و کارآموزی معامله گری را به صورت آنلاین با سامانه آموزش و تمرین آنلاین TraderNova LMS ارائه خواهیم داد. فعلا این سامانه در حال راه اندازی است و به زودی اطلاع رسانی می شود…

  • زمان دوره: حدودا ۴ ماه آموزش آنلاین به همراه تمرین، تست و آزمون آنلاین
  • محل تشکیل دوره: هرکجا که شما دسترسی به کامپیوتر و اینترنت داشته باشید.
  • زمان برگزاری دوره: هر زمان که شما فرصت یادگیری، تمرین و رفع اشکال داشته باشید.
  • هزینه شرکت در دوره: به زودی اطلاع رسانی می شود…
  • نحوه پرداخت شهریه: از طریق دلار وبمانی، بیت کوین، اتریوم، دلار پرفکت مانی، دوج کوین، بایننس کوین و سایر ارزهای دیجیتال
  • ارتباط با مربی معامله گری: پشتیبانی از طریق اتاقهای همفکری در Discord و همچنین لایوهای هفتگی در اینستاگرام

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  بدون کامنت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *